TR ENG
Menü Simge
PALETLER VE BUZ KIRICI
PLASTİK PALETLER
Genel amaçlı, 13” (330 mm) genişliğinde veya orta ağırlıkta hizmete uygun 18” (457 mm) genişliğinde, darbe dirençli, hafif termoplastik kauçuk parçalı, entegre palet kılavuzlu paletler. Paletler, jant flanşı takmaya gerek kalmadan 24” (610 mm) ARGO lastikler için uygundur. Düşük zemin basıncı sunar, çamur, su altında kalmış alanlar ve kar için tasarlanmıştır.
KAUÇUK PALETLER
Ağır hizmete uygun 18” (457 mm) geniş kauçuk palet en az zemin basıncıyla ideal yüzme sağlar. Olağanüstü çekiş. Hafif, dayanıklı yapı ve düşük yuvarlanma direnci zorlu arazi koşullarında sarsıntısız ve sessiz çalışma sağlar. Aks uzatmaları ile veya olmadan kullanılabilir. ARGO için 24” (610 mm) torf lastikleri ile tasarlanmıştır.
HD DÖRTLÜ KAUÇUK PALETLER
UHMW-PE kılavuzları, güçlendirilmiş torf lastiği ve janta sahip Xtreme hizmete uygun 18” (457 mm) geniş kauçuk paletler, en az zemin basıncı ile ideal yüzme sağlar. Conquest modelleriyle kullanılmak üzere tasarlanan bu palet, zorlu arazide sarsıntısız çalışma, üstün aşınma dayanıklılığı ve sağlamlık sunmaktadır. ARGO için 24” (610 mm) torf lastiği ile tasarlanmış dörtlü palet konfigürasyonu.
HD KAUÇUK PALETLER
UHMW-PE kılavuzlarına sahip Xtreme 18 "(457 mm) geniş lastik izi, takviyeli çim lastiği ve jant minimum zemin basıncı ile optimum flotasyon sağlar. Conquest modelleriyle kullanılmak üzere tasarlanan bu pist sessiz çalışma, üstün aşınma ve dayanıklılık sunmaktadır.
BUZ KIRICI
Çelik demirler buz ve sert kar üzerinde çekişi artırır. Tüm palet konfİgürasyonları için mevcuttur.
ÖN CAM VE ÜST KAPATMALAR
ÖN CAM
Alüminyum çerçeve içinde, çizilmelere dayanıklı akrilik, saklama için katlanabilir menteşe ve isteğe bağlı ön cam sileceği aksesuarı için montaj yerine sahiptir.
ÖN CAM SİLECEĞİ
ARGO’ nuzun ön camına monte etmek için gereken her şey ile birlikte. Silecek motoru hızla ve kolayca monte edilir.
ÜST KAPATMA
Tüm yolcuları veya yükleri dış etkenlerden korur. Tüm tarafları kaldırılarak tam bir muhafazadan bimini tente haline dönüşür. Kullanılmadığı zaman üst kısım kolayca çıkarılır veya katlanır ve birlikte gelen bagaj örtüsü ile korunur. Katlanır ön cam gerektirir.
ÖN ÜST KAPATMA YARIM
Sürücü ve yolcuyu dış etkenlerden korur. Çıkarılabilir yan ve arka kapıları sayesinde Arka kargo alanı bölmesine kolay erişim sağlar. Katlanır ön cam gerektirir.
2 VEYA 4 KİŞİLİK SERT TAVAN
Ekibiniz ve ekipmanınız için güneş, yağmur veya kar için ilave koruma sağlayan, vakumla şekillendirilmiş sert tavan. ROPS gerektirir.
2 VEYA 4 KİŞİLİK KANVAS YAN TENTE
Sürücü, yolcu ve kargoyu dış etkenlerden korur. Çıkarılabilir yan ve arka kapıları sayesinde Arka kargo alanı bölmesine kolay erişim sağlar. Ön cam, ROPS ve sert tavan gerektirir.
KABİN ISITICISI
Sürücü ve yolcu kabin ısıtıcı seçeneği buz çözücü menfezleri ve yan menfezler ile birlikte gelir.
GÜVENLİK VE KORUMA
ÖN TAMPON
Şık ve fonksiyonel; Gövde, ışıklar ve vinç çalılardan korunmaktadır. İlave sis lambaları için montaj yeri sunar. ROPS ile donatılmışsa, parça # 642-80’i kullanın.
ARKA KORKULUK
Korkuluklar, arka yolcular için bir el tutuşu olarak kullanılan üst gövdeye güvenli bir şekilde monte edilir veya arka kargonun emniyet altına alınması için uygun monte edilir.
SİS LAMBALARI
Doğrudan ön tampona takılır. Yağmur, sis, toz veya kar nedeniyle zayıf görüş koşullarında ilave aydınlatma sağlar.
FREN / STOP LAMBALARI
Görülün. Fren / stop lambaları, gece yol alırken fazladan bir güvenlik seviyesi sağlar. Farlar açıkken yanar ve frenler uygulandığında arkadaki sürücülere sinyal verir.
RULO BAR / LAMBALARI
6x6’nıza biraz daha fazla stil katın. Ekstra lambalar için uygun bir montaj yeri sunmanın yanı sıra sürücü ve yolcuya da koruma sağlar. Emniyet kemerleri ile birlikte gelir. Çift 3 x 5 lambalar, mevcut lamba çubuğunuza kolayca takılır. Lambalar, hava koşullarına dayanıklıdır ve şok ve titreşimi azaltmak için kauçukla monte edilmiştir.
ÜST VE YAN KORUMA PROFİLLERİ
Sürücü ve yolcu için iki emniyet kemeri ile komple araç devrilme koruması. Emniyet kemerleri ve arka bank seçenekleriyle tüm modeller için geçerlidir (yalnızca 8X8 Modeller). Işık çubuğu, süspansiyonlu koltuklar veya standart ön tampon ile kombine edilemez. 4 Kişilik (sadece Avenger Serisi)
ÜST VE YAN KORUMA PROFİLLERİ
Sürücü ve ön yolcu Devrilme Koruyu Yapı, ISO 5700 sertifikalı emniyet kemerleri ile birlikte. Arka bank koltuğu takıldığında, 4 kişiye kadar genişletilmiş bir araç konfigürasyonunda da kullanılabilir. 2 veya 4 Kişilik (sadece Conquest Serisi)
KONFOR & RAHATLIK
DAMPERLİ KASA
Dökme yükleri engebeli arazide taşımak için, bu katı çelik damperli kasa 1,000 lb. (450 kg) yük taşıma kapasitesine sahiptir. Kasayı en üste eğime getirmek veya boşaltmak için 14” aktüatörü kullanarak sürücü koltuğundan kolayca boşaltın (Amfibik kullanım için değildir). Yalnızca Conquest Serisi için kullanılabilir.
ARKA BANK KOLTUK
Şaseye monte, ileriye dönük arka bank koltuğu, 2 yolcu için ek oturma imkanı sağlar. Bank koltuğu arka kargo alanına engelsiz erişim sağlamak için alet kullanmadan çabucak çıkartılabilir.
SİLAH RAFI (SURE GRIP)
ARGO, konfor ve emniyet için, itibarına uygun olarak tüm modeller için şimdi Sure Grip silah rafı sunuyor. Şok emici ve kauçuk tutma yeri olan Sure Grip silah rafı, silahların en iyi avlanma yerlerine güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
TAŞIMA SEPETİ
Arka bagaj bölmesine uygun şekilde oturarak, alet ve malzemeler için 38 gal. kilitlenebilir kuru taşıma alanı sağlar. Çıkarılabilir kutu, kolay taşınabilirlik için tekerlekler ve tutamaklar ile donatılmıştır. Yalnızca Conquest Serisi için kullanılabilir.
KAPUT RAFI
Uzun av seyahatleri için çanta ve ekipmanların koyulacağı ilave yer sağlar veya küçük av hayvanlarını eve getirirken koymak için uygun bir yer olarak iş görür.
YARDIMCI RAF
Yardımcı braket, iki “zor koşul teçhizatı” yardımcı kancaları ve bir namlu tutucudan oluşur. Kürekler, olta çubukları, sandal kürekleri gibi cisimleri ARGO’nun dışına veya içerisine güvenli bir şekilde sabitlemek için ideal bir yöntemdir.
YARDIMCI SAKLAMA TORBASI
Kubbe kopçaları, koltuk arkalığına takılarak uygun bir saklama alanı ekler İlk yardım setlerinin, aletlerin, elektronik ürünlerin ve diğer parçaların güvenli, temiz ve kolay erişilebilir olması için idealdir.
BASAMAK
Araca kolay binişi sağlar. Frontier 6x6 modeller hariç tüm modellerde standart
EK AKSESUARLAR
BİDON TUTUCU
Aracın arka tarafına takılı, ayarlanabilir benzin bidonun tutucu. Geniş çeşitlilikte benzin bidonu tipleri için tasarlanmıştır.
YEDEK LASTİK TUTUCU
Kolay takılır. Kullanışlı yedek lastik tutucu aracın arkasına takılır. Hem 24” (610 mm) hem de 25” (635 mm) ARGO lastiklerini alır.
HELİKOPTER KİTİ
4 köşeden aksa takılan D-halkası, helikopter vinç bağlantısı için hızlı bırakma noktası.
EVRENSEL TAKMA SİSTEMİ
Hızlı değiştirilebilir evrensel takma şasesi. Alt şase 750 lb. (340 kg)’a kadar dayanır; doğrudan ana şaseye cıvatalanarak üçüncü parti ekipmanlar için güvenli bir yapı sunar.
Vinç Warn ProVanta
Araç kurtarma veya kar küreme küreğinin kaldırılması ve indirilmesi için. 3,500 lb. (1,588 kg) kapasiteli, serbest dönme özelliğine sahip geri yönde hareket. 30’ (9 m) naylon bantlı 40’ (12 m) kablo ile birlikte gelir. Bir güvenlik anahtarı, kontak açık olmadığı sürece vinci devre dışı bırakır. Conquest modellerinde 4,500 lb. (2,041 kg) vinç standarttır.
ARKA VİNÇ BAĞLANTI / AKSESUARI
Doğrudan alıcı demirine takılarak vincinizin kullanım imkanlarını artırır. Önden arkaya kablo tertibatı ve hızlı bağlantı kesme kablosu içerir. Kumanda ayrı satılmaktadır.
DIŞTAN TAKMALI MOTOR BRAKETİ
Bu tek parça braket, tampon ve arka alıcı çekme demirine takılır. Montaj yeri hafifçe merkezden uzaktır ve suda artırılmış itiş için 9,9 HP’ye kadar bir dıştan takma motor kabul eder.
KAR KÜREME KİTİ
81” (2 m) genişliğinde çelik kürek çok açılı konumlara sahiptir. Ön rulman uzantı yuvalarına takılır. Bir kar küreyici ARGO’ nuzun kullanımını en üst düzeye çıkaracaktır. Kaldırmak ve indirmek için hidrolik vinç gerektirir.
8 TEKERLEKLİ RÖMORK (AMFİBİ)
1,400 lb. (635 kg) yük kapasitesi. 24” (610 mm) veya 25” (635 mm) lastiklerle birlikte. Jeneratör dahil değildir.
4 TEKERLEKLİ RÖMORK (AMFİBİ)
ARGO akslar ve tekerleklerle siyah 6 tekerlekli alt gövdede 600 lb. (275 kg)’a kadar yük kapasitesi. 24” (610 mm) veya 25” (635 mm) lastiklerle birlikte. Tüm modellerle kullanılabilir.
PLATFORM
Araç uzunluğu boyunca 6,25” (160 mm) çelik platform. 10” (255 mm) çamurluk içerir. Sadece Conquest Serisi için kullanılabilir.
AÇIK KASA BAGAJ
Ana şaseye doğrudan üst şasedeki ikincil desteklerle cıvatalanır. Yük ve ekipman nakliyesi için büyük bir düz alan sağlar. Alt gövde kargo alanına kolay erişim için 4 bağlantı noktası ve bir kapak bulunur. Opsiyonel menteşeler veya kazıklı yanlar mevcuttur. Yalnızca Conquest Serisi için.
KASA
Tek parçalı polietilen kasa, kargo depolama alanınızı molozlardan korur. Basit kurulum. Çıkarılabilir ve temizlenmesi kolaydır. 8X8 Frontier ve Avenger modelleri için uygundur.
PARK ÇADIRI
ROPS bulunmayan Frontier ve Avenger modelleri için kullanılabilir. Yatırımınızı, kullanılmadığında dış etkenlerden korur. Römorklarda araç çekerken kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.
OTOMATİK ZİNCİR YAĞLAMA SİSTEMİ
Zincir yağlama gereksinimlerini otomatikleştirir. Sistem otomatik olarak her 15 dakikada bir zincir yağını, toplam 5 saniyelik püskürtme süresi boyunca gönderir. Daha az sıklıkta zincir yağlaması gerektiren uygulamalar için bir saatlik zamanlayıcı da mevcuttur.
RESPONDER
YANGIN SİSTEMİ/KÖPÜK ÜNİTESİ
Herhangi bir 8x8 Frontier veya Avenger'ın arka bölmesine sığacak şekilde özel tasarlanmış, 80 gal. (303 L) yangın söndürme ünitesi 75 galon (284 L) su artı 5 galon (19 L) gözeli köpük tutar. Honda motoru, iki aşamalı CET santrifüj pompa, 30 ft. (30 ft.) hortum ve püskürtme başlığı ile birlikte montajlıdır.
ACİL AYDINLATMA BÖLÜMÜ
Yardıma ilk müdahale aracı için çok sayıda seçenek.Kırmızı ve beyaz çevre flaş aydınlatması, tepegöz spot lambaları, ön monte edilmiş siren / hoparlör ve elektronik flaş seçenekleri.Tüm aydınlatma, elektrik yükünü azaltmak için LED'tir.
AŞAĞI KATLANIR AYDINLATMA BÖLÜMÜ
Yağmur, sis, toz veya benzeri nedenlerle görünürlüğü sağlamak için kullanıcılara bir döner ışık (Whelen L31 kırmızı sinyal lambası - 850-305) ve iki spot ışığı (Whelen PAR 23 LED spot ışıkları - 850-307) ekleme seçeneği sunan destek yapısı. Not Bağlama Konsolu 850-306 gerektirir.
SEDYE FERNO # 9
ARGO Çerçeve Düzeneğiyle birlikte kullanılmak üzere. Süspansiyon Koltukları veya Korkuluklar ile birlikte kullanılamaz.
SEDYE MONTELEME KİTİ
Ferno # 9 veya Ferno RE 1125'i kabul edecek şekilde tasarlanmıştır (ek sepet montaj adaptörü gerektirir).Sepet veya sedye kullanıldığında, ön bank sırt dayanağı aşağı katlanır.
SEPET FERNO TRAVERS
Teknik kurtarma ortamında çalışması için özellikle tasarlanmış, Ferno Traverse Sepeti, hemen hemen tüm koşullarda hayatta kalmayı mümkün kılan üstün malzemelerle yapılırken tasarım kendisi için kullanıcı dostu bir platform sunar.
ARGO MONTAJ ADAPTÖR ÇÖZÜMLERİ
Ferno # 9 veya Ferno RE 1125'i kabul edecek tasarım (ek sepet montaj adaptörü gerektirir) ARGO 8x8 Avenger Modellerine uyar. Montaj adaptörü ön ve iki kişilik koltuk yerinin yeniden konumlandırılması için ayarlanabilir.Sepet veya sedye kullanıldığında, ön koltuğun sırt dayanağı aşağı katlanır. Süspansiyon Koltukları veya Korkuluklar ile birlikte kullanılamaz.
SEPET ADAPTÖR ÇÖZÜMLERİ FERNO RE 1125
Sepet montaj taşıyıcısı için bağlantı konsolları. FERNO RE 1125 (Aksesuar # 850-289) ile birlikte kullanılır. Sedye Montaj Adaptörü (850-300) * gerektirir.Süspansiyon Koltukları veya Korkuluklar ile birlikte kullanılamaz. Bu taşıyıcı için gerekli olan sepet, FERNO' nun # RE 1125 numaralı bölümünden temin edilebilir.